Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » EĞİTİMLER » TAMAMLANAN EĞİTİMLER » Çalışma Hayatında İletişim ve Motivasyon Eğitimi yapıldı.

Çalışma Hayatında İletişim ve Motivasyon Eğitimi yapıldı.

IMG-20180320-WA0022

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği tarafından Rize İli Güneysu İlçesinde Güneysu Belediyesi Toplantı Salonunda 19 Mart 2018 Pazartesi günü Eğitim semineri yapıldı.

Eğitim Seminerinde, “Çalışma Hayatında İletişim ve Motivasyon” konusunda sunum yapıldı. Seminerimize Eğitimci-Konuşmacı olarak Karadeniz Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi Prof.Dr. Erdem Taşdemir katıldı.

Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK’ ün yaptığı açılış konuşmasında; Birlik olarak gerçekleştirdikleri eğitim seminerlerinin belediyelerimizden gelen talep doğrultusunda belirlendiğini ifade ederek, tüm belediye çalışanlarının bu tür talep ve isteklerini Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine iletmelerini istedi. Ve 30 Mart-2 Nisan Afyonkarahisar ilinde Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı yapılacağını ve tüm belediye çalışanlarının başvuru hakkının olduğunu bildirdi. Toplantıda üç farklı konuda sunumlar yapılacağını, toplantıya ait program ve başvuru formuna birlik sitesinden ulaşılabileceğini söyledi.

Sunum sırasında ve eğitim sonunda seminere katılanların sorularına cevap verildi.

IMG-20180320-WA0039

IMG-20180320-WA0048