Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » KTÜ Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı.

KTÜ Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı.

ktu_69ad2

Karadeniz Teknik Üniversitesinin (KTÜ) 2018 yılı Danışma Kurulu Toplantısı KTÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman BAYKAL başkanlığında 12 Aralık 2018 tarihinde KTÜ Senato Salonunda gerçekleştirildi.

Danışma Kurulu Toplantısına; Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz ÇOLAK, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur ADIYAMAN, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat HACISALİHOĞLU, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Ahmet Hamdi GÜRDOĞAN, Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Eyyüp ERGAN, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Trabzon İl Koordinatörü Şansal AYDOĞDU, Trabzon Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Adnan ZENGİN, Sanayi ve Teknoloji Trabzon İl Müdürü Mehmet ŞAFAK, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf TURGUT, KOSGEB Trabzon Müdürlüğü temsilcisi Buket MAZLUM, KTÜ Mezunlar Derneği yönetim kurulu üyesi Zeki IŞIK, Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknokent) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Hakkı ALTAŞ, Teknokent Genel Sekreteri Fehmi ŞİŞMANOĞLU, KTÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hikmet ÖKSÜZ, Prof. Dr. Asım ÖREM, Prof. Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin HÜSEM, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin BERBER, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Asım KADIOĞLU ve Öğr. Gör. Ali Haydar DOĞU ile Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı İsmail ÇOM katıldı.

Toplantının açılış bölümünde KTÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman BAYKAL tarafından 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler özetlenerek performans göstergeleri üzerinden bu faaliyetlerin sonuçları hakkında bilgi verildi. Söz alan kurum/kuruş temsilcileri ise KTÜ ile yürüttükleri faaliyet ve projeler hakkında bilgi vererek 2019 yılı için görüş ve önerilerini dile getirdiler.

ktu_69ad2

0d57a54b-990a-4767-b1d1-23a67b4e218e