Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » Karadeniz Seminerimiz 19 – 23 Eylül’de

Karadeniz Seminerimiz 19 – 23 Eylül’de

Birliğimiz; 5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun Birliğimize yüklediği ve Birlik Tüzüğümüzde yer alan “Mahalli idareler personelinin eğitilmesi görevi”nin gereği olarak Mahalli İdarelerimize yönelik yeni bir eğitim semineri daha planlamıştır.
Seminer 19 – 23 Eylül 2011 tarihlerinde Rize “Ridos Termal Otel”de yapılacaktır.

Seminerimiz Belediyelere, Birliklere ve İl Özel İdarelerine yönelik olup, seminere belirtilen kurumların Başkanları, Başkan Yardımcıları, Genel Sekreterleri, Genel Sekreter Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Encümen Üyeleri, Harcama Yetkilileri, Birim Müdürleri, Muhasebe Yetkilileri, ilgili idari ve teknik personel ile kurumlarca uygun görülen tüm görevliler katılabilecektir.
Seminer boyunca serbest zamanlarda Birliğimizce katılımcıların; Trabzon Uzungöl, Sümela Manastırı, Zigana Dağları, Trabzon Şehir Turu, Rize Ayder Yaylası gibi Bölgemizin tarihi, turistik ve coğrafi güzelliklerini gezmeleri ve görmeleri sağlanacak; ayrıca program boyunca Doğu Karadeniz halkoyunları ve müzik kültürüne yönelik gösteriler yapılacaktır.

Otele girişler 19 Eylül 2011 Pazartesi günü saat 14.00’te yapılacak olup, seminerimizde “Etkili İletişim, Beden Dili, Konsantrasyon” konusunda sunum yapılacaktır. Sunumu Türkiye Belediyeler Birliği’nin katkılarıyla Doç. Dr. Ertuğrul YAMAN yapacaktır.

İl Özel İdareleri, Birlikler ve Belediyelerin uygulamalarına ışık tutacağına ve mahalli idareler çalışanlarına büyük katkı sağlayacağına inandığımız seminerimize tüm mahalli idareler çalışanlarını beklemekteyiz.
Katılım Şartları İçin Lütfen Tıklayınız…

Başvuru Formu İçin Lütfen Tıklayınız…

Program İçin Lütfen Tıklayınız…