Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » TBB İşbirliğindeki Toplantımız 19-23 Kasım’da Kızılcahamam’da…

TBB İşbirliğindeki Toplantımız 19-23 Kasım’da Kızılcahamam’da…

Birliğimiz; 5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun Birliğimize yüklediği ve Birlik Tüzüğümüzde yer alan “Mahalli idareler personelinin eğitilmesi görevi”nin gereği olarak, Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğinde belediyelerimize yönelik Mevzuat bilgilendirme toplantısı planlamıştır.

Toplantı, 19 -23 Kasım 2011 tarihlerinde Ankara Kızılcahamam “Asya Termal Otel”de ücretsiz olarak yapılacaktır. Programa eşi ve çocukları ile katılmak isteyenler konaklama şekline göre, girişte eş ve çocukları için belirlenecek tutarı otele ödeyeceklerdir. (0 – 6 yaş arası çocuklar ücretsizdir.)

Programda; “Belediye Mevzuatı, Kamu İhale Kanunu, Temsil, Tören ve Ağırlama Giderleri, Halkla İlişkiler” konularında sunum yapılacak olup sunum yapacak Eğitimci – Konuşmacılar Türkiye Belediyeler Birliği tarafından belirlenecek olup daha sonra internet sitemizden duyurulacaktır.

Toplantıya, Belediyelerimizin, başkanları, meclis ve encümen üyeleri, birim müdürleri, muhasebe yetkilileri ve belediyelerimizin uygun gördüğü ilgili diğer personeller katılabilecektir.

Toplantıya katılmak isteyenlerin başvurularını, en geç 15 Kasım 2011 Salı günü mesai saati bitimine kadar yapmaları gerekmektedir. Sınırlı sayıda rezervasyon yapıldığından katılımcıların başvurularını bir an önce yaptırmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihinden sonra katılmak isteyenlerin durumu oteldeki yer durumuna göre belirlenecektir.

Ayrıca Ankara’ya uçakla gidecek olan katılımcılar için hava limanından otele transfer yapılacak olup, transferin yapılabilmesi için katılımcıların uçuş saatlerini Birliğimize bildirmeleri de gerekmektedir.

Başvuru Formu İçin Lütfen Tıklayınız…

Program İçin Lütfen Tıklayınız…