Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » Birliğimizce Fetih 1453 Filmi Galası Düzenlendi…

Birliğimizce Fetih 1453 Filmi Galası Düzenlendi…

Fetih_1453_Filmi__4_

“Fetih 1453” filminin belediyelerimize yönelik gösterisi LARA Sinemasında yapıldı. Birliğimizce düzenlenen gösterime, Trabzon Belediyesi Başkan Vekili Seyfullah KINALI, Trabzon Belediyesi Başkan Danışmanı Recep KÖKSAL, Trabzon Belediye Başkan Yardımcıları Ergin AYDIN, Cengiz ÇOLAK, çok sayıda belediye başkanı ve belediye çalışanlarından oluşan yaklaşık yüz kişilik grup katıldı.

Fetih_1453_Filmi__36_

Film gösterimi başlamadan önce Birlik Genel Sekreteri Mehmet ŞENTÜRK yaptığı konuşmasında; Birlik olarak yoğun bir şekilde sürdürdükleri eğitim faaliyetlerinin yanında bu tür sosyal ve kültürel faaliyetlerde gerçekleştirdiklerini belirtti. Şentürk, Birlik olarak bize bu imkanı veren LARA Sineması yetkililerine teşekkür ediyoruz, dedi.

Fetih_1453_Filmi__4_

Daha sonra Birliğimize verilen destek için LARA Sineması Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim DİLER’e teşekkür plaketi vermek üzere Trabzon Belediyesi Başkan Vekili Seyfullah KINALI davet edildi. Kınalı yaptığı konuşmada, böyle güzel bir filmi belediye camiasını bir araya toplayarak gösterime sundukları için Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği’ne ve sinema yetkililerine teşekkür ederek, plaketi Lara sineması Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim DİLER’e takdim etti.