Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » Konya Kent 2012 Yerel Yönetimler İhtiyaçları Fuarı Sona Erdi…

Konya Kent 2012 Yerel Yönetimler İhtiyaçları Fuarı Sona Erdi…

DSC_5168_2a

Tüyap ve Türkiye Belediyeler Birliği’nin katkılarıyla Konya Belediyeler Birliği tarafından 17-20 Mayıs 2012 tarihlerinde Konya’da düzenlenen “Konya Kent 2012 Yerel Yönetimler İhtiyaçları Fuarı” sona erdi.
Fuar alanında Birliğimize tahsis edilen alanda kurum yayınlarımız katılımcılara ücretsiz olarak dağıtıldı. Birliğimizin yayınları arasında yer alan İnsan Kaynakları ve Yazı İşleri Mevzuatı, Belediye Zabıta Mevzuatı, Belediye Mali Hizmetler Mevzuatı, İmar Mevzuatı kitapları katılımcılar tarafından oldukça ilgi gördü.

Fuarın ilk gününde Konya Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir AKYÜREK standımızı ziyaret ederek yayınlarımızı inceledi. Yayınların belediyeler için faydalı çalışmalar olduğunu belirterek, bu yayınların fuar bünyesinde katılımcıların faydasına ücretsiz olarak sunulmasına teşekkür etti.

Organizasyon bünyesinde belediye başkanlarına, belediye başkan yardımcılarına, belediye meclis üyelerine, belediyelerimizin birim müdürleri ile diğer görevlilerine yönelik eğitim faaliyetleri de gerçekleştirildi.