Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » Liderlik ve İletişim Seminerlerimiz Tamamlandı…

Liderlik ve İletişim Seminerlerimiz Tamamlandı…

__leti__im_Bayburt_23.05__1_

Birliğimizce; Birlik Meclisimizce kabul edilen “2012 Yılı Çalışma Programı” ve çerçevesinde, 23 Mayıs’ta Bayburt’ta; 24 Mayıs’ta Trabzon’da belediyelerimizin seçilmiş ve atanmış görevlilerine yönelik eğitim semineri düzenlenmiştir.

Eğitim seminerinde; “Liderlik, Etkili İletişim ve Beden Dili” konularında sunum yapıldı. Seminerde Eğitimci – Konuşmacı olarak İletişim Uzmanı Sayın Rezzan ÖZDEMİR katıldı.

23 Mayıs’ta Bayburt Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen seminere Bayburt ve Gümüşhane, 24 Mayıs’ta Trabzon Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonunda gerçekleşen seminere bölge belediyelerinin yanı sıra diğer kamu kurum ve kuruluşlarından da katılımlar olduğu gözlendi. Seminerlere toplamda ikiyüze yakın kişi katıldı.
Her iki seminerde de liderlik, iletişim ve beden dili konularında yapılan sunumlara, katılımcıların oldukça ilgi gösterdiği görüldü. Salonda yer alan katılımcılarla sık sık diyalog kuran ÖZDEMİR, sempatik ve renkli tavırlarıyla izleyenlerin beğenisini kazandı.

Dinleyiciler sunum sonunda, yapılan organizasyonun tekrarlanmasını talep ettiler.
Birlik Genel Sekreteri Mehmet ŞENTÜRK eğitim sonrası yaptığı açıklamada; Birlik olarak bölge belediyelerimizin kurumsal kapasitelerinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yürüttüklerini, bu seminerlerin bunlardan sadece biri olduğunu söyledi.

Seminerlere gösterilen ilgi ve alakanın kendilerini memnun ettiğini ifade eden ŞENTÜRK, bu faaliyetlerin gerçekleşmesinde kendilerine her zaman destek veren Türkiye Belediyeler Birliği’ne, Birlik Başkanı ve Trabzon Belediye Başkanı Orhan F. GÜMRÜKÇÜOĞLU’na, Birlik Yönetimine, çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

__leti__im_Bayburt_23.05__1_

__leti__im_Bayburt_23.05__2_

__leti__im_Bayburt_23.05__3_

__leti__im_Bayburt_23.05__4_