Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » Karadeniz Seminerimiz 15 – 19 Temmuz’da…

Karadeniz Seminerimiz 15 – 19 Temmuz’da…

Birliğimiz; 5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun Birliğimize yüklediği ve Birlik Tüzüğümüzde yer alan “Mahalli idareler personelinin eğitilmesi görevi”nin gereği olarak Mahalli İdarelere yönelik yeni bir eğitim semineri ve teknik gezi programı daha planlamıştır.

Organizasyon 15 – 19 Temmuz 2012 tarihlerinde Trabzon “Saylamlar Otel”de yapılacaktır.
Seminer ve teknik gezi programı Belediyelere, Birliklere ve İl Özel İdarelerine yönelik olup, programa belirtilen kurumların Başkanları, Başkan Yardımcıları, Genel Sekreterleri, Genel Sekreter Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Encümen Üyeleri, Harcama Yetkilileri, Birim Müdürleri, Muhasebe Yetkilileri, ilgili idari ve teknik personel ile kurumlarca uygun görülen tüm görevliler katılabilecektir.
Organizasyon boyunca Birliğimizce katılımcıların; Trabzon Uzungöl, Sümela Manastırı, Zigana Dağları, Trabzon Şehir Turu, Rize Ayder Yaylası gibi Bölgemizin tarihi, turistik ve coğrafi güzelliklerini gezmeleri ve görmeleri sağlanacak; ayrıca program boyunca Doğu Karadeniz halkoyunları ve müzik kültürüne yönelik gösteriler yapılacaktır.
Otele girişler 15 Temmuz Pazar günü saat 14.00’te yapılacak olup, seminerimizde işlenecek konular daha sonra sitemizden duyurulacaktır.

İl Özel İdareleri, Birlikler ve Belediyelerin uygulamalarına ışık tutacağına ve mahalli idareler çalışanlarına büyük katkı sağlayacağına inandığımız seminerimize katılım için başvurular başlamıştır.
Katılım şartları için lütfen tıklayınız…

Program için lütfen tıklayınız…