Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » Etkili İletişim, Halkla İlişkiler ve Beden Dili Semineri yapıldı.

Etkili İletişim, Halkla İlişkiler ve Beden Dili Semineri yapıldı.

12_subat_2013_a1

Birliğimizce; Birlik Meclisimizce kabul edilen “2013 Yılı Çalışma Programı” çerçevesinde, 12 Şubat’ta Gümüşhane’de eğitim semineri düzenlenmiştir.

Eğitim seminerinde; “Etkili İletişim, Halkla İlişkiler ve Beden Dili” konularında sunum yapıldı. Seminerde Eğitimci – Konuşmacı olarak Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Muharrem ÇETİN katıldı.
Gümüşhane Kültür Merkezinde gerçekleşen seminere, Bayburt ve Gümüşhane belediyelerinin başkan ve görevlilerinin yanı sıra diğer kamu kurum ve kuruluşlarından oluşan yaklaşık ikiyüz kişi katıldı..

Birlik Genel Sekreteri Mehmet ŞENTÜRK eğitim sonrası yaptığı açıklamada; Birlik olarak bölge belediyelerimizin kurumsal kapasitelerinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yürüttüklerini, bu seminerlerin bunlardan sadece biri olduğunu söyledi.

Seminerlere gösterilen ilgi ve alakanın kendilerini memnun ettiğini ifade eden ŞENTÜRK, bu faaliyetlerin gerçekleşmesinde kendilerine her zaman destek veren Türkiye Belediyeler Birliği’ne, Birlik Başkanı ve Trabzon Belediye Başkanı Orhan F. GÜMRÜKÇÜOĞLU’na, Birlik Encümen Üyesi Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa CANLI’ya, Birlik Yönetimine, çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Kapanış konuşmasının ardından Eğitimci – Konuşmacı Doç. Dr. Muharrem ÇETİN’e teşekkür plaketi takdim edildi.

12_subat_2013_a

12_subat_2013_a1

12_subat_2013_a2