+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

DİĞER SAYFALAR

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

+90 462 223 85 82

+90 530 407 45 73

EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknoloji Fuarı düzenlendi.

geri

Türkiye Belediyeler Birliğinin (TBB) düzenlediği; ASELSAN, TÜBİTAK, Devlet Malzeme Ofisi, TÜRKSAT, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şahinbey ve Şehitkamil Belediyeleri, Gaziantep Sanayi Odası ile Gaziantep Ticaret Odası destekleriyle hazırlanan “EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknoloji Fuarı” 6 – 9 Ekim 2021 tarihlerinde Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlendi.
Belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, müteahhitler, kooperatifler, mühendisler, mimarlar, çevre düzenleyiciler, üniversiteler ve hastaneler basta olmak üzere tedarikçi ve tüketici bir araya getirdi.
EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknoloji Fuarına Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk’te katıldı.
Pandemi Sonrası Bölgesel Kalkınma Toplantısı Gaziantep’te Yapıldı.
Fuara eş zamanlı olarak, TBB tarafından altıncısı düzenlenen “Pandemi Sonrası Bölgesel Kalkınma Toplantısı” da akademisyenler, belediye başkanları, kalkınma ajanslarından temsilciler ve bürokratların katılımıyla Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Toplantı kapsamında yapılacak panellerde; akıllı şehirler, dijital dönüşüm, yeşil belediyecilik ve kent ekonomisi gibi başlıklar geniş bir yelpazede ele alındı.