+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

DİĞER SAYFALAR

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

+90 462 223 85 82

+90 530 407 45 73

Güneysu Belediyesi’nde Eğitim Semineri yapıldı.

geri

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) tarafından, Güneysu Belediyesinin hizmet kalitesini arttırmak adına belediye personeline eğitim semineri düzenledi.

DKBB tarafından, belediye personelinin hizmet verme kalitesini arttırmak, bu konuda eğitim düzeyini yükseltmek ve bilgilerini tazelemek üzere eğitim semineri düzenlendi. Gerçekleştirilen eğitim seminerine eğitimci konuşmacı olarak Trabzon Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Erdem Taşdemir katıldı.

Eğitim Seminerinin açılışında konuşan, DKBB Genel Sekreteri Mehmet Şentürk; “Birliğimiz tarafından düzenlenen eğitim seminerleri kapsamında başta bölgemizdeki belediyeler olmak üzere Türkiye genelindeki çok sayıda belediye çalışanına eğitim veriyoruz. Seminerlerimize Belediye Başkanlarımız ve Belediye Meclis üyelerimiz de katılarak eğitimlerimizden istifade ediyorlar. Alanlarında uzman hocalarımızla belediye çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerine, yeni uygulamalardan haberdar etmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer, düzenlenen eğitim için Birlik Genel Sekreterine ve yönetimine teşekkür etti. Başkan Özer; İlçemizde nerede eğitim ile ilgili bir ihtiyaç varsa biz orada olmaya, onu çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için eğitimlerimize devam etmek istiyoruz dedi.

Dekan Taşdemir, seminer sırasında çalışanların merak ettikleri soruları da yanıtladı.