+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

DİĞER SAYFALAR

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

+90 462 223 85 82

+90 530 407 45 73

KARADENİZ OFF-ROAD KUPASI YARIŞLARINDA HEYECAN ZİRVE YAPTI

geri

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, daha yaşanılabilir bir Trabzon için çeşitli etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Trabzon Büyükşehir ve Akçaabat Belediyelerinin ev sahipliği yaptığı Karadeniz Off-Road Kupası Yarışları büyük ilgi görürken, heyecan zirve yaptı.

Gençlik ve Spor Bakanlığının himayelerinde, Trabzon Büyükşehir ve Akçaabat Belediyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Karadeniz Off-Road Kupası Yarışları’na Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ile Trabzon Off-Road Kulübü de destek verdi. Macera ve hız tutkunları ile birlikte Trabzonlu vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Karadeniz Off-Road Kupası Yarışları, Akçaabat ilçesi Yaylacık Mahallesi’nde hazırlanan zorlu parkurda yapıldı.

BİRLİKTE START VERDİLER
Nefeslerin tutulduğu Off-Road yarışlarına Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Trabzon İl Jandarma Komutanı Albay Adem Şen, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ve binlerce kişi katıldı. Vali Ustaoğlu, Başkan Zorluoğlu, Milletvekili Günnar ve Akçaabat Belediye Başkanı Ekim’in start verdiği yarışta, İran, Gürcistan ve Türkiye’nin çeşitli illerinden yarışmacılar da yer aldı.

ZORLUOĞLU YARIŞLARI HEMŞEHRİLERİYLE BİRLİKTE İZLEDİ
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu yarışı oğlu Ertuğrul Zorluoğlu ile birlikte hemşehrilerinin arasında izledi. Heyecanın zirve yaptığı yarışta vatandaşlar Başkan Zorluoğlu’na teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin daha sık yapılmasını istediler.

ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK
Trabzon’un daha yaşanılabilir bir şehir olması adına büyük gayret gösterdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren ‘Sıkıcı şehirler gelişemez’ anlayışıyla hareket ediyoruz ve bu yönde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sosyal, kültürel ve spor etkinlikleriyle hemşehrilerimizi buluşturmaya özen gösteriyoruz. Bugün de burada gerçekleştirdiğimiz Karadeniz Off-Road Kupası Yarışları’nın gördüğü ilgi bizleri mutlu etti. Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak birçok alanda çeşitli etkinlikler organize etmeye devam edeceğiz. Öte yandan bu güzel organizasyonda emeği geçen Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, Akçaabat Belediye Başkanımıza ve tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

DERECEYE GİRENLER BELLİ OLDU
Nefesleri kesen Karadeniz Off-Road Kupası Yarışları’nın şampiyonu Mustafa Güner oldu. Sayed Ali Reza Pourshaid 2’nciliği, Gürsel Akın ise 3’üncülüğü elde etti.