Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » İmar Seminerimiz Trabzon’da yapıldı.

İmar Seminerimiz Trabzon’da yapıldı.

DSC_0020

Türkiye Belediyeler Birliği ve Birliğimiz işbirliğinde; 15-16 Ocak 2014 tarihlerinde Trabzon Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonunda “İmar Kanunu ve Yönetmeliği” konusunda eğitim semineri düzenlendi.

Eğitimci – Konuşmacı olarak Türkiye Belediyeler Birliği Çevre ve Şehircilik Müdürü Sayın Ayşe ÜNAL yer aldı. İki gün süreli olarak öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere iki bölüm halinde gerçekleştirilen seminere belediyelerimizin başta imar birimleri ve ilgili diğer birim çalışanları olmak üzere 141 kişi katıldı.

Seminerin açılış konuşmasını Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK yaptı. Şentürk, konuşmasında seminere gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bu tür eğitim seminerlerine devam edeceklerini ifade etti. Konuşmasında Türkiye Belediyeler Birliği yetkililerine ve eğitimci Ayşe ÜNAL’a katkılarından ve desteklerinden ötürü teşekkür etti. Seminerde özellikle imar mevzuatında son zamanlarda yapılan değişiklik ve yenilikler üzerinde duruldu. Zaman zaman karşılıklı soru ve cevap şeklinde devam eden semineri katılımcılar son anına kadar dikkatle takip ettiler.