Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » İç Kontrol Standartları Eylem Planı Semineri Rize’de yapıldı.

İç Kontrol Standartları Eylem Planı Semineri Rize’de yapıldı.

DSC_0047_1

Birliğimizce; 20 Ocak 2014 tarihinde Rize Belediyesi Hizmet Binası Toplantı Salonunda “İç Kontrol Standartları Eylem Planı” konusunda eğitim semineri düzenlendi.
Seminerde Eğitimci – Konuşmacı olarak Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Ali Haydar DOĞU yer aldı. Günübirlik gerçekleşen seminere, Belediye Başkan ve görevlilerinin yanı sıra diğer kamu kurum ve kuruluşlarından oluşan yaklaşık 60 kişi katıldı…

Seminerin açılış konuşmasını Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK yaptı. Şentürk; Birlik olarak bölge belediyelerimizin kurumsal kapasitelerinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yürüttüklerini, bu seminerlerin bunlardan sadece birisidir. Bu tür eğitim seminerlerine devam edeceklerini ifade etti.

Seminerlere gösterilen ilgi ve alakanın kendilerini memnun ettiğini ifade eden ŞENTÜRK, bu faaliyetlerin gerçekleşmesinde kendilerine her zaman destek veren Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne, Birlik Başkanı ve Trabzon Belediye Başkanı Orhan F. GÜMRÜKÇÜOĞLU’na, Rize Belediye Başkanı Halil BAKIRCI’ya, Birlik Yönetimine, çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

DSC_0047_1

DSC_0058_1

DSC_0024_3