+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

DİĞER SAYFALAR

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

+90 462 223 85 82

+90 530 407 45 73

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BİR ÖDÜL DAHA

geri

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen kültür sanat dergisi ‘T DERGİ’, Ankara’da düzenlenen Kültür Sanat Kongresi’nde ‘Yılın En İyi Kültür Sanat Yayıncılığı’ ödülüne layık görüldü. Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ödülü Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin elinden aldı.

Ankara’da düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler Kültür ve Sanat Kongresi’nde kültür-sanat alanında başarılı çalışmalar yapan belediyeler ödüllendirildi. Trabzon Büyükşehir Belediyesi, okuyucuları tarafından büyük ilgi gören T DERGİ ile ‘Yılın En İyi Kültür Sanat Yayıncılığı’ ödülüne layık görüldü.
Kongreye katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na ödülü, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki takdim etti.

EMEĞİ GEÇEN YAZARLARA İTHAF ETTİ
Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan T DERGİ’nin ödüle layık görülmesi nedeniyle memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Zorluoğlu, “Kültür sanata verdiğimiz önemin bir parçası olarak geçtiğimiz yıl okurlarımızla buluşturduğumuz T Dergi, Trabzon’a büyük bir heyecan getirdi. Tamamıyla bir kültür sanat dergisi olarak yayın hayatını sürdüren T DERGİ’ye olan ilginin her geçen gün artması bizleri de memnun etmektedir. Trabzon’un kültür-sanat alanında önemli bir boşluğu dolduran ve 4’üncü sayısı çıkmak üzere olan dergimiz, Ankara’da düzenlenen Kültür Sanat Kongresi’nde ‘Yılın En İyi Kültür Sanat Yayıncılığı’ ödülüne layık görüldü. Ödülü, kıymetli kalemleriyle kültür birikimimizi ortaya çıkaran tüm yazarlarımıza ithaf ediyorum” ifadelerini kullandı.