+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

DİĞER SAYFALAR

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

+90 462 223 85 82

+90 530 407 45 73

BAŞKAN ZORLUOĞLU KOLTUĞUNU DEVRETTİ

geri

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Enes Yılmaz ve ailesini makamında ağırladı. Başkan Zorluoğlu, sosyal medya hesabından Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu açıklayan Yılmaz’a koltuğunu devretti.
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü münasebetiyle Enes Yılmaz ve ailesi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti. Enes, sosyal medya hesabı üzerinden Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığını açıkladığını belirtince, ikili arasında güldüren diyaloglar yaşandı. Başkan Zorluoğlu daha sonra koltuğunu Enes Yılmaz’a devrederek misafir bölümünde oturdu.
KEYİFLİ ANLAR YAŞADILAR
Trabzon ile ilgili fikir alışverişinde bulunan Başkan Zorluoğlu ve Yılmaz, daha sonra birlikte müzik dinleyerek keyifli anlar yaşadılar. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zorluoğlu, “Bir gün beraber masa tenisi maçı yapalım ama ben senin kadar profesyonel değilim” ifadelerini kullandı. Kendisine ve ailesine gösterdiği ilgi nedeniyle mutlu olduğunu dile getiren Enes Yılmaz ise, “Masa tenisi oynayabiliriz ama ben çok iyi oynarım sizi uyarayım. Ayrıca beni ve ailemi burada ağırladığınız için teşekkür ediyorum” dedi.
TRABZONSPOR FORMASI HEDİYE ETTİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Enes Yılmaz’a ziyaretin anısına Trabzonspor forması hediye etti.