+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

DİĞER SAYFALAR

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

+90 462 223 85 82

+90 530 407 45 73

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

geri

Gümüşhane Belediyesi Zabıta Müdürlüğü belirledikleri okullarda öğrencilere destek olmak amacıyla yürütülen çalışma kapsamında, kütüphanelerinde kitap eksiği olan okullara kitap desteğinde bulundu.

Gümüşhane Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Ceylan “Sosyal Sorumluluk Projelerimize devam ediyoruz bu kapsamda bir ilk Okulumuzun kütüphanesine kitaplarımızı teslim ettik. Çocuklarımızın geleceğine yatırım yapmaya, Gümüşhane’de başarılı gençler yetiştirmeye ve destek vermeye devam edeceğiz.

Oluşturduğumuz Sosyal Sorumluluk Projemiz devam etmekte olup, eğitime verdiğimiz desteklerin devamlılığını sağlayabilmek için kampanyamıza katılmak isteyen her bir vatandaşlarımızın Zabıta Müdürlüğümüzle iletişime geçmesini rica ediyoruz.

Okullarda kütüphanelerle tanışan ve kütüphanenin kapısından giren her öğrenci, kitabı görerek ve kitap kokusunu hissederek kitap okuma alışkanlığı yanında aynı zamanda kütüphane görgüsünü de kazanacaktır. Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında okullar arası imkân farklılıklarını azaltmayı ve eğitimde fırsat eşitliğini artırmayı planlıyoruz. Yapmış olduğumuz kampanyalarda desteklerini bizden hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Ercan Çimen’ e Zabıta Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz.

Bizim için her öğrenci değerlidir. Gümüşhane Belediyesi olarak bütün öğrencilerimize de başarılar diliyoruz” dedi.