Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » Stratejik Plan Seminerlerimiz Tamamlandı…

Stratejik Plan Seminerlerimiz Tamamlandı…

DSC_0120_1

Birliğimizce düzenlenen “KAMU İDARELERİNDE STRATEJİK PLANLAMAYA İLİŞKİN USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK” konulu eğitim semineri 21 Mayıs 2014 Çarşamba günü, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde, 22 Mayıs 2014 Perşembe günü de Rize Belediyesi Toplantı Salonunda yapıldı.

Seminerlerde Eğitimci – Konuşmacı olarak, Mamak Belediyesi Müfettişi Seyfullah EKŞİ yer aldı.
Seminerlere özellikle, yasa gereği “Stratejik Plan” yapma zorunluluğu bulunan nüfusu 50.000’in üzerindeki belediyelerin birim müdürleri ve çalışanları ilgi gösterdi. Seminerlerin açılış konuşmalarında Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet Şentürk, stratejik plan ve planlı iş yürütmenin öneminden bahsederek bu eğitim semineri ile birlikte belediyelerimizin karşılaştığı sorunların bir nebze olsun giderileceğini ümit ettiğini ifade etti. Konuşmasında Türkiye Belediyeler Birliği yetkililerine Birlik çalışmalarına verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini sundu.

Seminerlerde stratejik planın yanı sıra kaliteli yönetim ve yönetim esasları konusunda da bilgiler verildi. Oldukça verimli geçtiği gözlemlenen seminerler sonrası belediye çalışanları Birlik Genel Sekreterimize teşekkürlerini sundular.

Kaliteli Yönetim Ders Notları İçin Tıklayınız…

Stratejik Plan Ders Notları İçin Tıklayınız…

DSC_0118_2

DSC_0120_1