Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » Rize’de Etik ve Etik Kurallar Semineri…

Rize’de Etik ve Etik Kurallar Semineri…

Rize_Etik_26.05__2_

Birliğimizce düzenlenen “Kamu İdarelerinde Etik ve Etik Kurallar” konulu eğitim semineri 26 Mayıs 2014 Pazartesi günü, Rize Belediyesi Toplantı Salonunda yapıldı.

Seminerlerde Eğitimci – Konuşmacı olarak, Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK yer aldı.
Seminere Rize belediyesi başkan yardımcıları, birim müdürleri ve diğer çalışanlar katıldı. Seminerde “Etik nedir? Neden Önemlidir? Etik Kurallar Nelerdir?” konuları üzerinde duruldu. Karşılıklı sohbet tarzında gerçekleştirilen seminer sonrası Birlik Genel Sekreterimiz seminerin gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Seminer öncesi Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP’la makamında bir süre sohbet eden Genel Sekreterimiz, bundan sonra Rize Belediyesiyle çok daha sıkı ve sağlıklı işler üreteceklerini düşündüğünü ifade etti. Başkan Kasap, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği tarafından Rize Belediyesinde düzenlenen seminerlerin devam etmesi isteğini ileterek, belediyelerin hizmet üretmede Birliğin son derece etkin bir rol üstlenmesi gerektiğini söyledi. Genel Sekreter belediyelerimizden gelen talepler doğrultusunda eğitim çalışmalarına yön verdiklerini belirterek, arzulanan ve hedeflenen seviyeye ulaşabilmek için çalışma ve gayretlerini sürdüreceklerini ifade etti.

Rize_Etik_26.05__2_

Rize_Etik_26.05__3_

Rize_Etik_26.05__4_