+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

DİĞER SAYFALAR

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

+90 462 223 85 82

+90 530 407 45 73

ÇİMEN CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

geri

AK Parti Seçim İşleri Başkanlığınca düzenlenen Seçim İşleri İl İstişare Toplantısı’na katılmak için Gümüşhane’ye gelen Yavuz, Başkan Çimen’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefon görüşmesi yaptı. Telefon görüşmesi sırasında Belediye Başkanı Ercan Çimen ile de görüşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gümüşhane’ye selamlarını iletti.

Görüşmeden mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Çimen, “Genel Başkan Yardımcımız sayın Ali İhsan Yavuz’un destekleriyle Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ile telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Görüşmemiz kısa olmasına rağmen verimli bir şekilde gerçekleşti. Seçimlerde Gümüşhane’mizin yeniden derece yapacağını kendisine aktardık. O da Gümüşhaneli kardeşlerime güveniyorum mesajı verdi. İnşallah Cumhurbaşkanımızı mahcup etmeyeceğiz. Cumhurbaşkanımızı şehrimize davet ettik. Cumhurbaşkanımızdan yılsonuna kadar “Gönül Bahçemin Gümüş Goncası” olarak ifade ettiği Gümüşhane’mizi ziyaret etme sözü aldık. Heyecanla sayın Cumhurbaşkanımızı bekliyoruz” dedi.