Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » TBB İşbirliğindeki Toplantımız 17-21 Kasım’da İstanbul’da…

TBB İşbirliğindeki Toplantımız 17-21 Kasım’da İstanbul’da…

Birliğimiz; 5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun Birliğimize yüklediği ve Birlik Tüzüğümüzde yer alan “Mahalli idareler personelinin eğitilmesi görevi” nin gereği olarak, Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğinde belediyelerimize yönelik mevzuat bilgilendirme toplantısı düzenlemiştir.
Toplantı, 17 – 21 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul’da yapılacaktır. Programa eşi ve çocukları ile katılmak isteyenler konaklama şekline göre, girişte eş ve çocukları için belirlenecek tutarı otele ödeyeceklerdir. (0 – 6 yaş arası çocuklar ücretsizdir.)
Organizasyonun yapılacağı otel, toplantıda işlenecek konular ve organizasyon programı belirlendiğinde internet sitemizden ayrıca duyurulacaktır.

Toplantıya, Belediyelerimizin, başkanları, meclis ve encümen üyeleri, birim müdürleri ve belediyelerimizin uygun gördüğü ilgili diğer personeller katılabilecektir.
Toplantıya katılmak isteyenlerin başvurularını, en geç 11 Kasım 2014 Salı günü mesai saati bitimine kadar yapmaları gerekmektedir.
Sınırlı sayıda rezervasyon yapıldığından katılımcıların başvurularını bir an önce yaptırmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihinden sonra katılmak isteyenlerin durumu oteldeki yer durumuna göre belirlenecektir.
Başvuru Formu İçin Lütfen Tıklayınız…

Program İçin Lütfen Tıklayınız…