DKBB’ye Ziyaret.

dsc_0002_4

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Bahattin BAYRAKTAR, Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hüseyin İNCE, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Adlıhan DERE, ANFAŞ Genel Müdür Yardımcısı Server SEÇER ve yanlarındaki heyet Birliğimizi ziyaret etti.

Ziyarette Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK’le makamında görüşen heyet 1 – 3 Nisan tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan “Yerel Yönetimler Sempozyumu ve 5. Antalya Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı” na Genel Sekreterimizi davet ettiler.

Görüşmede Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Bahattin BAYRAKTAR, daha önce düzenlenen fuara Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğinin verdiği desteği bildiğini, bu yıl düzenlenecek fuara Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes TÜREL ve Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan TÜTÜNCÜ’nün ayrı bir ehemmiyet verdiğini, bunun için Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği’nden desteklerinin devamını dilediğini ifade etti.

Birlik Genel Sekreterimiz yapılan bu ziyaret ve davet için gelen heyete teşekkür ederek, fuara bölgemizden katılım için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
Genel Sekreterimiz misafirlere öğle yemeği ikram ettikten sonra, heyetle birlikte Birlik Başkanımız ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan F. GÜMRÜKÇÜOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Başkanımızı da 1 – 3 Nisan tarihlerinde düzenlenecek fuara davet eden heyet, makamda bir süre sohbet ettikten sonra belediyeden ayrıldılar.