+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

DİĞER SAYFALAR

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

+90 462 223 85 82

+90 530 407 45 73

Temmuz Ayı Encümen Toplantısı Yapıldı.

geri

Temmuz ayı Birlik Encümen toplantısı 5-6 Temmuz tarihlerinde Şavşat Belediye Başkanı Durmuş Aydın’ın ev sahipliğinde Şavşat Belediyesinde gerçekleşti.
Encümen toplantısına; Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin GENÇ, Birlik Genel Sekreteri Mehmet ŞENTÜRK, Encümen Üye Belediye Başkanları Gümüşhane Belediye Başkanı Vedat Soner BAŞER, Bayburt Belediye Başkanı Mete MEMİŞ, Arhavi Belediye Başkanı Turgay ATASELİM, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet KAYA, İyidere Belediye Başkanı Saffet METE, Dereli Belediye Başkanı Kazım Zeki ŞENLİKOĞLU ve Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri EKİM katıldı.
Birlik Genel Sekreteri Mehmet ŞENTÜRK tarafından gündemde yer alan konular hakkında sırasıyla bilgiler verildi. Gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Birlik Başkanı Ahmet Metin Genç, “Birlikte daha güçlü, daha sürdürülebilir bir gelecek için kararlarımızı şekillendirdik. Toplumsal hizmetlerimizi ve kalkınma projelerimizi daha da ileri taşımak adına kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.