Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » UCLG-MEWA Genel Sekreteri Mehmet DUMAN’dan ziyaret

UCLG-MEWA Genel Sekreteri Mehmet DUMAN’dan ziyaret

mdumannn

UCLG-MEWA Genel Sekreteri Mehmet DUMAN, Birliğimizi ziyaret etti. Kısa adı UCLG-MEWA olan Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı Genel Sekreteri Mehmet Duman, Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK’ü makamında ziyaret etti.

Genel Sekreter ŞENTÜRK, ziyarette Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği olarak sürdürülen çalışmalarla ilgili olarak Genel Sekreter DUMAN’a ayrıntılı açıklamalarda bulundu. Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğinin özellikle eğitim faaliyetlerini aralıksız sürdürdüğünü, bunun yanında başka faaliyetler de yürüttüklerini ifade etti.

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğinin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve haberdar olduğunu kaydeden UCLG-MEWA Genel Sekreteri Duman ise gerçekleştirdikleri çalışmalardan ötürü Genel Sekreter ŞENTÜRK’e teşekkür ederken, önümüzdeki dönemlerde çok daha aktif olarak ortak çalışmalar gerçekleştirmeyi ümit ettiklerini söyledi.

UCLG-MEWA Genel Sekreteri Mehmet DUMAN ziyaret anısına, Mehmet ŞENTÜRK’e plaket takdim etti. Mehmet ŞENTÜRK’te adaşı Mehmet DUMAN’a ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yöresel bir ürün olan elişi telkâri bir tablo hediye etti.