İftar Yemekleri

ilkhaberr_260809

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği olarak Ramazan ayında iftar saatlerini belediyelerimiz ile geçirdik. Konu ile ilgili Kuzey ekspres gazetesi haber metni: Zigana Yörük Çadırı’nda verilen iftar yemeğine Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı ile birliğe bağlı ilçe ve belde Belediye Başkanları katıldı. Birlik Başkanı Gümrükçüoğlu yemek sonrası yaptığı konuşmada Belediyelerin halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile çalıştıklarını belirterek, “Ramazanın bereketi hepimizi bir araya getirdi. Yüreklerimiz her zaman bir ve beraberdir. Birlik ve beraberlik içerisindeki hizmet anlayışımız devam edecektir. Bu dayanışmanın şehirlere, bölgelere ve tüm insanlığa hizmet için çok büyük yararlar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Taka Gazetesi haber metni: Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. Zigana Yörük Çadırı’nda verilen iftar yemeğine Trabzon Belediye Başkanı Dr. Or¬han Fevzi Gümrükçüoğlu ve Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı ile birliğe bağlı ilçe ve belde Belediye Başkanları katıldı. Birlik Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yemek sonrası yaptığı konuşmada Belediyelerin halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile çalıştıklarını belirterek, “Ramazanın bereketi hepimizi bir araya getirdi. Yüreklerimiz her zaman bir ve beraberdir. Birlik ve beraberlik içerisindeki hizmet anlayışımız devam edecektir. Bu dayanışmanın şehirlere, bölgelere ve tüm insanlığa hizmet için çok büyük yararlar sağlayacağına inanıyorum” dedi
Türksesi Gazetesi haber metni: Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Üyeleri iftar yemeğinde bir ara¬ya geldi. Verilen iftar yemeğine Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı ile birliğe bağlı ilçe ve belde Belediye Başkanları katıldı. Birlik Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yemek sonrası yaptığı konuşmada Belediyelerin halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile çalıştıklarını belirterek, “Ramazanın bereketi hepimizi bir araya getirdi. Yüreklerimiz her zaman bir ve beraberdir. Birlik ve beraberlik içerisindeki hizmet anlayışımız devam edecektir. Bu dayanışmanın şehirlere, bölgelere ve tüm insanlığa hizmet için çok büyük yararlar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Günebakış Gazetesi haber metni: Zigana Yörük Çadırı’nda verilen iftar yemeğine Trabzon Beledi¬ye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı ile birliğe bağlı ilçe ve belde belediye başkanları katıldı.

Birlik Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yemek sonrası yaptığı konuşmada, Belediyelerin ‘Halka Hizmet Hakk’a Hizmet’ anlayışı ile çalıştıklarını belirterek, “Ramazan’ın bereketi hepimizi bir araya getirdi. Yüreklerimiz her zaman bir ve beraberdir. Birlik ve beraberlik içerisindeki hizmet anlayışımız devam edecektir. Bu dayanışmanın şehirlere, bölgelere ve tüm insanlığa hizmet için çok büyük yararlar sağlayacağına inanıyorum” dedi.