Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » BASINDA BİZ » Aralık ayı Birlik Encümen Toplantımız Gümüşhane de yapıldı.

Aralık ayı Birlik Encümen Toplantımız Gümüşhane de yapıldı.

19864

Aralık ayı Birlik Encümen Toplantımız Gümüşhane’de yapıldı. Aralık ayı Birlik Encümen toplantımız 22 Aralık 2009 günü Gümüşhane Belediye Başkanı Sayın Mustafa CANLI’nın ev sahipliğinde yapıldı. Konuya ilişkin Gümüşkoza Gazetesi Haber Metni: Gümüşhane’de, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği toplantısı yapıldı.

Birlikten Hizmet Doğar
GÜMÜŞHANE’DE Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği toplantısı yapıldı.
GÜMÜŞHANE Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Trabzon Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Orhan Gümrükçüoğlu, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Birlik Genel Sekreteri Halil Memiş ve birliğe üye belediye başkanları katıldı.

TOPLANTI sonrası değerlendirmede bulunan Trabzon Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Gümrükçüoğlu, birlik toplantısının lerini ifade ederek şunları kaydetti: “Birliğimize üye olan belediye başkanlarımızın tam katılımı ile toplantımızı yaptık. Bölgemizin gelişmesi, belediyelerimizin dayanışması ve halka hizmete yükseltebilmek için ortak akılla nelerin yapılabileceğine dair önemli bir çalışma toplantısıydı. Çok verimli sonuçlar aldık. Bazı eğitimleri planladık. Ne gibi projelerle, ne gibi fonlardan yararlanabiliriz bunları konuştuk. Belediyelerimiz vasıtasıyla bütün bölge halkına ne gibi hizmetler getirebileceğimizi konuşmuş olduk. Verimli bir toplantı oldu. Bir sonraki ay Ardeşen ilçemizde diğer toplantımızı gerçekleştireceğiz. Önemli olan b u toplantıların çeşitli belediyelerde yapılmış olması ve bu dayanışmanın çok aktif bir biçimde ‘birlikten kuvvet doğar’ diye devam ettirilmesidir.” GÜMÜŞHANE Belediye Başkanı Canlı ise, Belediyeler Birliği Toplantısı’nın Gümüşhane’de yapılmasından büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti. Birlik başkan ve üyeleri daha sonra Gümüşhane Valisi Enver Salihoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Kuzey ekspres Gazetesi haber metni: Gümüşhane Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Trabzon Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Görele Belediye Başkam Ertuğrul Melikoğlu, Artvin Meydancık Belediye Başkam Nihat Acar, Oyma lıtepe Belediye Başkanı Metin Şahin ile Birlik Genel Sekreteri Halil Memiş katıldı. Başkan Gümrükçüoğlu, toplantı soması yaptığı açıklamada, “Bölgemizin gelişmesi, belediyelerimizin dayanışması ve yapılan hizmet kalitesini yükseltebilmek için ortak akılla nelerin yapılabileceğim konularım görüştük. Ne gibi projelerle, ne gibi fonlardan yararlanabiliriz bunları konuştuk. Belediyelerimiz vasıtasıyla bütün bölge halkına ne gibi hizmetler getirebileceğimizi konuştuk. Verimli bir toplantı oldu” dedi. Gümüşhane Belediye Başkam Canlı ise, Belediyeler Birliği Toplantısı’nın Gümüşhane’de yapılmasından büyük bir mutluluk duyduklarım ifade ederek Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği sayesinde bölge belediyeleri arasındaki birlikteliği ve dayanışmayı daha da artırdığım kaydetti.

Günebakış Gazetesi haber metni: Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Encümen toplantısı Gümüşhane’de yapıldı. Gümüşhane Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Trabzon Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, Artvin Meydancık Belediye Başkanı Nihat Acar, Oymalıtepe Belediye Başkanı Metin Şahin ile Birlik Genel Sekreteri Halil Memiş katıldı. Toplantı sonrası değerlendirmede bulunan Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, birlik encümen toplantısını Karadeniz’in yayla incisi olan Gümüşhane’de gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği, birliğe üye il, ilçe ve belde belediyelerinin gelişmesi ve kalkınması yönünde çok önemli çalışmalar yapmaktadır. Gümüşhane’de yaptığımız encümen toplantısında, bölgemizin gelişmesi, belediyelerimizin dayanışması ve yapılan hizmet kalitesinin yükseltebilmek için ortak akılla pelerin yapılabileceğini konularını görüştük. Ne gibi projelerle, ne gibi fonlardan yararlanabiliriz bunları konuştuk. Belediyelerimiz vasıtasıyla bütün bölge halkına ne gibi hizmetler getirebileceğimizi konuştuk. Verimli bir toplantı oldu. Önemli olan bu toplantıların çeşitli belediyelerde yapılmış olması ve bu dayanışmanın çok aktif bir biçimde ‘birlikten kuvvet doğar’ anlayışıyla devam ettirilmesidir. Bir sonraki birlik encümen toplantısını Ardeşen’de gerçekleştireceğiz “dedi.

Gümüşhane Belediye Başkanı Canlı ise, Belediyeler Birliği Toplantısı’nın Gümüşhane’de yapılmasından büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ederek Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği sayesinde bölge belediyeleri arasındaki birlikteliği ve dayanışmayı daha da artırdığını kaydetti.
Belediyeler Birliği toplandı.

87965
Türksesi Gazetesi haber metni: Gümüşhane Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Trabzon Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Görele Belediye Başkam Ertuğrııl Melikoğlu, Artvin Meydancık Belediye Başkanı Nihat Acar, Oymalıtepe Belediye Başkanı Metin Şahin ile Birlik Genel Sekreteri Halil Memiş katıldı. Toplantı sonrası değerlendirmede bulunan Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, birlik encümen toplantısını Karadeniz’in yayla incisi olan Gümüşhane’de gerçekleştirdiklerini ifade ederek, ” Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği, birliğe üye il, ilçe ve belde belediyelerinin gelişmesi ve kalkınması yönünde çok önemli çalışmalar yapmaktadır. Gümüşhane’de yaptığımız encümen toplantısında, bölgemizin gelişmesi, belediyelerimizin dayanışması ve yapılan hizmet kalitesinin yükseltebilmek için ortak akılla nelerin yapılabileceğini konularını görüştük. Ne gibi projelerle, ne gii fonlardan yararlanabiliriz bunları konuştuk. Belediyelerimiz vasıtasıyla bütün bölge halkına ne gibi hizmetler getirebileceğimizi konuştuk.

Verimli bir toplantı oldu. Önemli olan bu toplantıların çeşitli belediyelerde yapılmış olması ve bu dayanışmanın çok aktif bir biçimde ‘birlikten kuvvetDoğar’ anlayışıyla devam ettirilmesidir. Bir sonraki birlik encümen toplantısını Ardeşen’de gerçekleştireceğiz” dedi. Gümüşhane Belediye Başkanı Canlı ise, Belediyeler Birliği Toplantısı’nın Gümüşhane’de yapılmasından büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ederek Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği sayesinde bölge belediyeleri arasındaki birlikteliği ve dayanışmayı daha da artırdığını kaydetti.