Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » BASINDA BİZ » FETİH 1453 Film Galası

FETİH 1453 Film Galası

Birliğimiz tarafından Trabzon ili tüm Belediye Başkanlarına özel olarak Lara Sinemasında Fetih 1453 filminin medyatrabzon haber sitesinde ki haber metni; Belediye Başkanları Sinemada
Gişe rekorlarını alt-üst eden “Fetih 1453” filminin Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğinin belediyelerine yönelik gösterisi LARA Sinemasında yapıldı.

Birlik tarafından düzenlenen gösterime, Trabzon Belediyesi Başkan Vekili Seyfullah Kınalı, Trabzon Belediyesi Başkan Danışmanı Recep Köksal, Trabzon Belediye Başkan Yardımcıları Ergin Aydın, Cengiz Çolak, çok sayıda belediye başkanı ve belediye çalışanlarından oluşan grup katıldı.

Film gösterimi başlamadan önce Birlik Genel Sekreteri Mehmet Şentürk yaptığı konuşmasında; Birlik olarak yoğun bir şekilde sürdürdükleri eğitim faaliyetlerinin yanında bu tür sosyal ve kültürel faaliyetlerde gerçekleştirdiklerini belirtti. Şentürk, Birlik olarak bize bu imkanı veren LARA Sineması yetkililerine teşekkür ediyoruz, dedi.
Daha sonra Birliğimize verilen destek için LARA Sineması Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Diler’e teşekkür plaketi vermek üzere Trabzon Belediyesi Başkan Vekili Seyfullah Kınalı davet edildi. Kınalı yaptığı konuşmada, böyle güzel bir filmi belediye camiasını bir araya toplayarak gösterime sundukları için Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği’ne ve sinema yetkililerine teşekkür ederek, plaketi Lara sineması Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Diler’e takdim etti.