+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

DİĞER SAYFALAR

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

+90 462 223 85 82

+90 530 407 45 73

İhale Mevzuatı Konulu Eğitim Semineri…

geri

Birliğimizce, 26-30 Ocak 2015 tarihlerinde Trabzon ili Uzungöl’de düzenlenen İhale Mevzuatı konulu Eğitim Seminerine ait basında yer alan haber metinleri;

Of Havadis Gazetesi;
ihale_seminer

http://www.dokahaber.com/haber/5671/dkbb-belediyecileri-uzungolde-bulusturdu.html

doka_haber

haber metni;

DKBB Belediyecileri Uzungöl’de buluşturdu. Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği, Uzungöl’de düzenlediği eğitim semineri ile belediye çalışanlarını 1870 rakımlı Yente Yaylası’nda buluşturdu. Merkezi Trabzon’da bulunan ve Trabzon’un yanı sıra Artvin, Rize, Giresun Ordu, Gümüşhane ve Bayburt illerinde bulunan belediyelerin üye olduğu Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği, Uzungöl Yente Yaylası’nda düzenlediği seminerle belediye çalışanlarına ihale mevzuatı konusunda eğitim verdi. 1870 rakımlı Yaylada doğa ortamında bulunan Fettahoğlu Otelde düzenlenen ve 3 gün devam eden seminere üye belediyelerden 67 çalışan katıldı. 4734 sayılı Kamu İhale Kanununda yapılan son değişikliklerin ve özellikle mal ve hizmet alımı ihalelerinde dikkat edilmesi gereken konuların ele alındığı seminere İçişleri Bakanlığı İç Denetçiler Başkanı Tahir Tekin ile Kamu İhale Kurumu Kamu İhale Uzmanı Dr. Nazım Yılmaz konuşmacı olarak katıldı. Seminerle bir yandan eğitim alan belediye çalışanları bir yandan da karlı dağların kartpostallık manzaralarını fotoğraflayarak doğal güzellikleri ölümsüzleştirdiler. Seminerin son gününe TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal da katılarak Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreter Mehmet Şentürk’ten seminer hakkında bilgi aldı.

http://www.sanalbasin.com/dkbb-belediyecileri-uzungolde-bulusturdu-8511504/

sanal_bas__n

Sanal basın haber metni;

DKBB Belediyecileri Uzungöl’de buluşturdu

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği, Uzungöl’de düzenlediği eğitim semineri ile belediye çalışanlarını 1870 rakımlı Yente Yaylası’nda buluşturdu. Merkezi Trabzon’da bulunan ve Trabzon’un yanı sıra Artvin, Rize, Giresun Ordu, Gümüşhane ve Bayburt illerinde bulunan belediyelerin üye olduğu Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği, Uzungöl Yente Yaylası’nda düzenlediği seminerle belediye çalışanlarına ihale mevzuatı konusunda eğitim verdi.