+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

DİĞER SAYFALAR

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

+90 462 223 85 82

+90 530 407 45 73

Birliğimizce, İkizdere’de Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı ve Panel yapıldı.

geri

Birliğimizce, 25-27 Aralık 2015 tarihlerinde Rize İli İkizdere İlçesinde bulunan Ridos Termal Hotel de “Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı ve Panel” düzenlendi. Programa ait haber metinleri ve linkleri;

kuzey ekspres_2

trabzon.bel.tr

ridos_haber_1_syf

2_syf_ridos_haber

http://www.gelisimtv.com.tr/rize/dkbb-bilgilendirme-toplantisi-ve-paneli-duzenlendi-h8915.html

http://www.rize.bel.tr/haber.php?id=4697

http://www.kackar53.com/yoreden-haber/dkbb-bilgilendirme-toplantisi-ve-paneli-duzenlendi-h9865.html

http://www.olay53.com/haber/dkbb-bilgilendirme-toplantisi-ve-paneli-rizede-duzenlendi-321429.htm

DKBB Bilgilendirme Toplantısı ve Paneli Düzenlendi

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Başkan Vekili ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın panel başkanlığını yürüttüğü Birlik Bilgilendirme Toplantısı ve Paneli Rize’nin İkizdere ilçesinde bulunan Ridos Termal Otel’de yapıldı.

IMG_9877_1

Başkan Kasap’ın yönettiği toplantıda, panelist olarak Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Çolak, Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu yer aldı.

IMG_9926

Panelin öncesinde açılış konuşmasını DKBB Genel Sekteri Mehmet Şentürk yaptı. Şentürk konuşmasında birlik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Eğitimci konuşmacı olarak toplantıya katılan Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Bozlağan tarafından “Liderlik ve Ekip Ruhu” adlı sunum yapıldı.

Açılış konuşmaları ve sunumun ardından belediyecilikte bilgi, birikim ve tecrübe aktarımı konulu panele geçildi. Paneli yöneten Başkan Kasap konuşmasında, panelin belediyecilikte uygulanan yönetim metotları, vatandaşlara olan yaklaşımlar, çalışmaların sürdürülmesinde ortaya çıkabilecek sorunlar ve bu sorunların önlenmesinde alınabilecek tedbirlerle ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Panelist katılımcılar da konuşmalarında belediyecilikteki tecrübelerinden bahsederek katılımcı belediyecilik ve başarılı uygulamalar için yapılan işlerdeki estetiğin yakalanmasına vurgu yapıldı.

olay_2

olay_2

olay_53