Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » HABERLER » Şavşat’ta Eğitim Semineri yapıldı.

Şavşat’ta Eğitim Semineri yapıldı.

IMG-20160322-WA0001

Birliğimiz; 5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun Birliğimize yüklediği ve Birlik Tüzüğümüzde yer alan “Üye belediyelere, diğer belediyelere ve mahalli idare birlikleri ile diğer kuruluşlara yönelik olarak eğitim çalışmalarını gerçekleştirmek.” maddesinin gereği olarak belediyelerimizin ilgili birimlerine yönelik eğitim semineri düzenlendi.
Eğitim seminerimizin birinci günü 22 Mart Salı günü Artvin İli Şavşat İlçesinde Green Valley Hotel Toplantı Salonunda yapıldı.
Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK’ ün yaptığı açılış konuşmasında; eğitimlerin gerçekleşmesinde katkıları olan Türkiye Belediyeler Birliği yetkililerine teşekkür etti. Birlik olarak gerçekleştirdikleri eğitim seminerlerinin belediyelerimizden gelen talep doğrultusunda belirlendiğini ifade ederek, tüm belediye çalışanlarının bu tür talep ve isteklerini Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine iletmelerini istedi. Bundan sonra da Birlik olarak bu tür hizmet içi eğitim seminerlerine devam edeceklerini ifade etti.
Açılış konuşmasından sonra, “Pozitif Psikoloji ve Davranışları, Vatandaşlar ve İletişim Yöntemleri, Halkla İlişkiler, Stres Yönetimi, Öfke ve Öfke Kontrolü” konularda sunumlar yapıldı. Sunumlar sırasında ve eğitim sonunda seminere katılanların sorularına cevap verildi.
Seminerimize Eğitimci-Konuşmacı olarak Süleyman ŞİMŞEK katıldı.
dsc_0009

dsc_0013

IMG-20160322-WA0020 IMG-20160322-WA0018