Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » Genel » Antalya “Şehircilik ve Teknoloji Fuarı” nda yer alan Birlik Standımız Ziyaret Edildi.

Antalya “Şehircilik ve Teknoloji Fuarı” nda yer alan Birlik Standımız Ziyaret Edildi.

dsc_0080

Türkiye Belediyeler Birliği desteği ve Akdeniz Belediyeler Birliğinin işbirliği ile bu yıl 16-18 Mart 2016 tarihleri arasında düzenlenen City Expo Uluslararası Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarının 6’ncısı ANFAŞ Expo Center’da düzenlendi.
TR90 Bölgesi olarak Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği, bölge belediyelerinin katılımını sağladı.
Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK; “Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan “Yerel Yönetimler Sempozyumu” programlarının belediyelerimiz için çok yararlı olacağını düşünmekteyiz. Fuar ise kentsel hizmetler için değişen ve gelişen teknolojilerin tanıtımı, idarelerimizin mal ve hizmet alımları için zengin alternatifler sunmaktadır” diye belirtti.
Tüm belediyelerin yeni teknolojilerini tanıttığı fuarda, katılımcı firmalar, ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, alt yapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik bakım ve ekipmanları, ses ışık ekipmanları, spor tesisi, yangın, iş sağlığı ve iş güvenliği elektrik, elektronik, sağlık otomasyon, yazılım, e-belediyecilik gibi yeni ürünlerin tanıtımı yapıldı.
Birliğimize ait stantta belediyelerimizin tanıtım yayınlarına, aksesuarlara, materyallere yer verildi. Çok yoğun katılım ile gerçekleşen standımızı ziyaret eden Ortahisar Belediye Başkanı Sayın Av. Ahmet Metin GENÇ ve belediye çalışanları ziyareti gururlandırdı.
Fuara yerli ve yabancı yaklaşık 30 bin ziyaretçi katıldı.

dsc_0074

dsc_0089

dsc_0080

dsc_0084

dsc_0124