Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » Genel » Giresun İlinin Görele, Ören, Dereli Belediye Başkanları ziyaret edildi.

Giresun İlinin Görele, Ören, Dereli Belediye Başkanları ziyaret edildi.

görelee

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, Giresun İli Görele, Ören ve Dereli Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Ören Belediye Başkanı Habip Usta ve Dereli Belediye Başkanı Kazım Zeki Şenlikoğlu ile bir süre sohbet ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.

Birliğimiz Genel Sekreteri Mehmet Şentürk; Birliğin amaç ve faaliyetleri kapsamında Başkanlarımıza makamlarında bilgi verdi. Bu tarz ziyaretleri önemsediklerini belirtti ve sözlerine şöyle devam etti;  “Bugün burada, sizinle bir arada olmaktan memnun olduğumu belirtmek istiyorum. Belediyelerimizin kurumsal kapasiteleri ile nitelikli personel sayısının artması için eğitim faaliyetlerine ağırlık veriyoruz. Üreten, paylaşan, doğru bilgilerle beslenen bireyler yetiştirmek mecburiyetindeyiz. Bunu da Belediyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerek eğitimlerle gerek sosyal ve kültürel çalışmalarla yapıyoruz. Proje çalışmalarınızı işbirliğiyle yürütmek istiyoruz. Sizlerin destekleriyle çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

dereli bld

görelee

ören belediyesi