Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » EĞİTİMLER » TAMAMLANAN EĞİTİMLER » 17 Mayıs’da Trabzon’da çalıştay…

17 Mayıs’da Trabzon’da çalıştay…

Çalıştay duyuru afişi

Birliğimiz ile Karadeniz Teknik Üniversitesi işbirliğinde belediyelerimizin teknik konularda yaşadığı sorunları, konusunda uzman akademisyenlere doğrudan aktarabilecekleri ve tartışabilecekleri bir ortam oluşturmak hedefiyle, 17 Mayıs 2016 Salı günü, Karadeniz Teknik Üniversitesi Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde çalıştay yapılması planlanmıştır.
Çalıştayda, Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Şehir Bölge Planlama ve Peyzaj Mimarlığı bölümlerinden, yerel yönetimler ve belediyeler konusunda uygulama ve araştırma yapan akademisyenlerle belediyelerimizde görev yapan teknik personeli, başkan ve başkan yardımcılarını buluşturmak hedeflenmektedir.
Program sabah 9.00’da başlayacak olup, sabahtan öğleye kadar konu başlıkları hakkında genel bilgilendirme sunumlarının yapılması, öğleden sonra ki kısımda ise her konu başlığı ile ilgili bir sınıf oluşturulması ve teknik elemanlarımızla akademisyenlerimizi bu sınıflarda, özellikli konular hakkında beyin fırtınası yapabilecekleri ortamlarda bir araya getirmek şeklinde olacaktır.
Bu ilk duyurudaki amaç, belediyelerimizin hangi konu başlıklarına daha fazla ilgi göstereceğini tespit etmek, katılımcı sayısını belirlemek ve programa son şeklini vermektir. Konu başlıklarının bulunduğu ekteki tabloyu ve başvuru formunu doldurup, en kısa zamanda belgegeçer (faks) yâda e-posta yoluyla Birliğimize iletmeniz, çalıştayın hedeflenen başarıya ulaşması için önem arz etmektedir.
Tabloyu doldururken konu başlıklarına istediğiniz kadar ekleme yapabilir, katılımcı sayısını istediğiniz kadar belirleyebilirsiniz.

Başvuru Formu Çalıştay 17 Mayıs 2016

Tablo Çalıştay 17 Mayıs 2016

Çalıştay davetiyesi

Çalıştay davetiyesi içeriği

Çalıştay duyuru afişi