+90 462 223 85 82

BİZİ ARAYIN

+90 462 223 81 05

BİZİ ARAYIN

birlik@dkbb.gov.tr

BİZE YAZIN

‘Doğu Karadeniz’ Dergisi 2. Sayı

Birliğimizin sürekli yayını haline gelmesi planlanan ve 2008 yılının ilk yarısında 1. sayısı çıkarılan “Doğu Karadeniz” adlı dergimizin 2. sayısının baskısı tamamlanarak dağıtımına başlanılmıştır.
Dergi ile bölgemizi, belediyelerimizi, birliğimizi ve faaliyetlerimizi tanıtma yönündeki gayretimizin amacına ulaştığını düşünüyoruz. Dergimizin ilk sayısını ülkemizdeki 3225 belediyeye, valiliklere, 81 İl Özel idaresine, çeşitli bakanlıklara, milletvekillerine, eğitim seminerlerimize iştirak eden binin üzerindeki katılımcıya, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ücretsiz olarak dağıtımını yapmış bulunuyoruz.

Dergimizin eline ullaşmasını mütakip eleştirilerini ileten herkese teşekkürlerimizi sunar, 2. sayıda bu eleştirilerden çokça faydalandığımızın bilinmesini isteriz. Yayınımızla ilgili olarak her türlü düşüncenizi bizimle paylaşmanız bize güç verecektir.

Dergimizin 2. sayısında; Birliğimizin 2008 yılı faaliyetleri, Gümüşhane Valisi Sayın Enver SALİHOĞLU ile yapılan söyleşi, üye belediyelerimizin tanıtımı ve Doğu Karadeniz’de yaylalar ve yayla şenlikleri konularına yer verilmişştir. Ayrıca Birliğimizce 26-31 Mayıs tarihlerinde Rize’de düzenlediğiimiz eğitim seminerine katılan Marmaris Beldibi Belediye Başkanı Sayın İdris İSPİRLİ’nin seminer sırasında yazdığı şiiri dergimizde bulabilirsiniz.