Trabzon’da Konferans yapıldı.

dsc_0067

Birliğimiz; 5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun Birliğimize yüklediği ve Birlik Tüzüğümüzde yer alan “Üye belediyelere, diğer belediyelere ve mahalli idare birlikleri ile diğer kuruluşlara yönelik olarak eğitim çalışmalarını gerçekleştirmek.” maddesinin gereği olarak belediyelerimizin ilgili birimlerine yönelik konferans düzenlendi.

Konferansımız 5 – 6 Mayıs günlerinde Trabzon’da Ortahisar Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonunda “Mutlu Olmanın Yolları” konusunda konferans yapıldı.

Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK’ ün yaptığı açılış konuşmasında; eğitimlerin gerçekleşmesinde katkıları olan Türkiye Belediyeler Birliği yetkililerine teşekkür etti. Birlik olarak gerçekleştirdikleri eğitim seminerlerinin belediyelerimizden gelen talep doğrultusunda belirlendiğini ifade ederek, tüm belediye çalışanlarının bu tür talep ve isteklerini Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine iletmelerini istedi. Bu konferans Ortahisar Belediyesinin talebi üzerine düzenlenmiştir. Bundan sonra da Birlik olarak bu tür hizmet içi eğitim seminerlerine, konferanslarına devam edeceklerini ifade etti.

dsc_0020

Konferansımıza; “Mutlu Olmanın Yolları” konusunda sunum yapmak üzere Sayın Asım YEKELER katıldı.

dsc_0005

dsc_0067

dsc_0074

dsc_0113

dsc_0131