Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » Bosna Hersek Teknik Gezi Programı 16 – 20 Ağustos 2016 tarihlerinde…

Bosna Hersek Teknik Gezi Programı 16 – 20 Ağustos 2016 tarihlerinde…

1_17_08_14_12_48_24

Birliğimizce 18 – 22 Temmuz 2016 tarihlerinde Bosna – Hersek Cumhuriyetine teknik ve kültür gezi programı düzenlendiği belirtilerek, programa katılacak Birliğimiz üyesi belediyelerin, belediye başkanlarının 24 Hazirana kadar başvurularını yapmaları istenilmişti.
Programın hizmet satın alma sürecinde belirtilen tarihlerde gidiş ve dönüş için uçaklarda yer temin edilememiştir. Bu nedenle program kırkar kişilik iki grup şeklinde 16 – 20 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Program 16 Ağustos günü sabah saat 07:10’da İstanbul Atatürk Havaalanından tüm katılımcıların aynı uçakla hareketiyle başlayacaktır. Dönüşler 20 Ağustos günü olacak, birinci grup sabah saat 09:00 uçağı ile ikinci grup akşam saat 21:10 uçağı ile İstanbul’a dönecektir.
Bu nedenle başvurularınızı yaparken hangi gruba dâhil olmak istediğinizi lütfen belirtiniz. Aksi takdirde gruplara yerleştirme, organizatör firma tarafından yapılacaktır. Gruplara yerleştirmede başvuru sırası göz önünde bulundurulacak olup, her hangi bir grupta kırk kişilik kontenjanın dolması durumunda, tercihler dikkate alınmayacaktır. Yapılan açıklamaların ışığında, başvurularınızı biran önce yapmanız lehinize olacaktır.
Başvurular tamamlandığında programla ilgili tüm bilgi ve belgeler tarafınıza bildirilecek olup, www.dkbb.gov.tr adresimizden de duyurulacaktır.

Bosna Hersek Teknik Gezi Programı Başvuru Formu