Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » ÜYELERDEN HABERLER » Fas’lı Gençlerden Başkan Kasap’a Ziyaret

Fas’lı Gençlerden Başkan Kasap’a Ziyaret

Fas’lı Gençlerden Başkan Kasap’a Ziyaret

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Değişimleri programı kapsamında Fas’lı gençler ziyaret etti.

Uluslararası devletler gençlik ve gençler arasında iyi ilişkilerin, karşılıklı saygı ve dostluğunu geliştirilmesi, gençlerin bireysel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunulması ve gençlik çalışmalarının yerinde görülmesi vb. amaçlarla düzenlenen program kapsamında gerçekleştirilen ziyaret Başkanlık makamında gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Fas’lı gençlerle tanıştıktan sonra Farklı ülkelerden gençlerin bir araya geldiği gençlik değişimleri, gençlere farklı kültürleri tanıma, kalıcı dostluklar kurma imkanı sunduğunu dile getirdi.

FAS’LI GENÇLER ,“RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I ÇOK SEVİYORUZ”

Başkan Kasap, Rize’nin Kültürel sosyal ve turizm yönünü değerlendirdiği Fas’lı gençlere “Burası aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şehridir”demesi üzerine Fas’lı gençler tercümanları vasıtası ile Erdoğan’ı çok sevdiklerini dile getirdiler. Gençler ziyaretlerini Belediye Başkanı Kasap ile günün anısına çektirdikleri toplu fotoğraf ile sonlandırdı.

IMG_0479(1) IMG_0467

IMG_0459