Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » Sedat Batumoğlu Tüm Arhavi’yi Derinden Üzdü

Sedat Batumoğlu Tüm Arhavi’yi Derinden Üzdü

bfa9b7e5542153d134a3eed2bd0df6f6_xl

Arhavi’nin sevilen ve sayılan ailelerinden olan Batumoğlu ailesi büyük acı yaşıyor… Sedat Batumoğlu bir süredir tedavi görmekte olduğu Rize Eğitim Araştırma Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti.

Kalp krizi ile hastaneye yatırılan ve yapılan kalp ameliyatı ile sağlına kavuşması beklenirken acı bir sürpriz yapan Sedat Batumoğlu henüz genç yaşında hayata veda etti. 1971 doğumlu ve 45 yaşında olan Batumoğlu, herkesçe sevilen sayılan örnek bir insandı. Aynı zamanda Arhavi Belediyesi Meclis Üyesi olarak da topluma ve özellikle Arhavi halkına kendini hizmete adayan, çevresindeki herkesin yardımına koşan, dost canlısı bir insandı. Ailesi, akrabaları ve tüm Arhavi’yi üzüntüye boğan merhumun özellikle Eşi Meral, çocukları Tuğba, İlayda ve Ahmet Cengiz ‘in acıları çok büyük.

Merhumun Cenaze töreni 29.09.2016 Perşembe günü yani yarın öğlen Merkez Eski Camide gerçekleştirilecek. Sedat Batumoğlu Evli ve 3 çocuk babası idi. İlk olarak Arhavi belediyesi önünde yapılacak törenin ardından Arhavi Merkez Eski camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Hacılar Mahallesindeki kendi aile kabristanlığına defnedilecek…

Ailesi, akrabaları, dost ve cemaatinin başı sağ olsun… kaynak: http://www.arhavi.bel.tr/