Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » Birlik Genel Sekreterimiz, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi ziyaret etti.

Birlik Genel Sekreterimiz, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi ziyaret etti.

b2e5103b-14de-4155-b76a-4eca776a9422

Birlik Genel Sekreterimiz ve beraberinde Dünya Gerekomen güreş şampiyonu Selçuk Çebi ve Eğitim Koordinatörü &NLP Danışmanı İlke Erlik Yoloğlu Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi ziyaret ettiler.

Ziyarette Birlik Genel Sekreterimiz, Rize ilinde düzenlenen Etkili İletişim, Beden Dili ve Sunum Teknikleri konulu eğitim programının çok verimli geçtiğini belirtti. Ay sonunda yapılması planlanan Bosna Hersek Cumhuriyeti teknik ve kültür gezi programı hakkında bilgiler paylaştı. Kendisine eşlik eden Dünya Gerekomen güreş şampiyonu Selçuk Çebi’yi başarılarından dolayı tebrik etti. Ve sohbet spor dalıyla bağlandı.
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, ziyaretten memnun kaldığını ve Birlik olarak Belediyemize de Eğitim Programlarının yapılmasından memnun oluruz diye belirtti.

Ziyarette söz alan Dünya Gerekomen güreş şampiyonu Selçuk Çebi, “Bugün yapılan Eğitim Programına katılmaktan mutluluk duydum. Hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Kendi alanımda, Üç kez dünya şampiyonluğunu elde ettim. Sadece olimpiyat şampiyonluğum yok. İnşallah Allah izin verirse olimpiyat şampiyonluğunu da haneme yazdırmak istiyorum.’’ dedi.

9a55c7d2-5980-4e91-917c-6a7b7ea3cfe3