Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » 14 Aralık Pazartesi Günü Ücretsiz ve Günübirlik Eğitim Seminerimiz

14 Aralık Pazartesi Günü Ücretsiz ve Günübirlik Eğitim Seminerimiz

Birliğimizce, Belediyelerimizin başta AB hibeleri olmak üzere, çeşitli hibe ve fonlardan faydalanma kapasitelerini artırmak ve bilgilendirmek amacıyla “Ulusal ve Uluslar Arası Kredi ve Hibe Fonları İçin Proje Teklifi Hazırlama” konulu bir eğitim semineri düzenlenmiştir.

Eğitim semineri, 14 Aralık 2009 Pazartesi günü saat 9.30 da Trabzon İli Yalıncak Beldesi Türk Telekom Eğitim Tesisleri Konferans Salonun da, GÜNÜBİRLİK ve ÜCRETSİZ olarak düzenlenmiştir. Seminere belediye başkanları ile belediye çalışanları katılabilecektir.

Eğitim seminerine katılacaklara seminer günü öğle yemeği verileceğinden, yemek rezervasyonunun yapılabilmesi için seminere katılacakların aşağıdaki “Başvuru Formu” na yazılıp 10 Aralık 2009 mesai saati bitiminden önce Birliğimize fakslanması gerekmektedir.

Ayrıca eğitim semineri açılış saatine yetişemeyecek kadar uzakta bulunan, Giresun ve Artvin’in iç kesimleri ile Gümüşhane, Bayburt ve Ordu’daki ÜYE BELEDİYELERİMİZ için, kamu kurum ve kuruluşlarının tesislerinde 13 Aralık 2009 akşamı imkanlarımız ölçüsünde, konaklama giderleri Birliğimiz tarafından karşılanmak üzere, konaklama sağlanacak olduğundan, konaklama talebinde bulunan katılımcıların da 10 Aralık 2009 tarihine kadar Birliğimize bilgi vermeleri gerekmektedir.