Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » 2010 Yılı 1. Olağan Birlik Meclis Toplantımız 27 Nisan Salı Günü

2010 Yılı 1. Olağan Birlik Meclis Toplantımız 27 Nisan Salı Günü

5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun 11. maddesi ve Birlik Tüzüğünün 13. maddesi gereğince, Nisan Ayı içerisinde yapılması gereken Birliğimiz 2010 Yılı Birinci Olağan Meclis Toplantısı 27.04.2010 Salı günü saat 10:00’da aşağıdaki gündemle TRABZON İli Yalıncak Beldesi “SAYLAMLAR HOTEL” toplantı salonunda yapılacaktır.
GÜNDEM :
1- Encümen seçimi.
2- 2009 Yılı kesin hesabı.
3- 2009 yılı faaliyet raporu.
4- Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği ile işbirliği.
5- AB “Balıkçılık Sektöründe Pazarlama Standartlarının Geliştirilmesi” Projesi.
6- Tüzük değişikliği. (Üyelikten ayrılma ve yeni üyelik başvuruları ile 18. madde değişikliği.)
7- Memur Kadro Değişikliği.
8- Teşkilat şeması.
Meclis toplantısı sonrası aynı otelde birlik meclis üyelerimize yönelik olarak “Mahalli İdareler Mevzuatı, Beden Dili ve Etkili İletişim” konularında konaklamalı ve günübirlik eğitim semineri düzenlenmiştir.
Eğitim seminerine Birlik Meclis Üyelerimiz (Üye belediyelerin Belediye Başkanları ve Birlik Meclis üyesi olarak seçilen Meclis Üyeleri) konaklamalı veya günübirlik olarak katılabileceklerdir.

Birlik Meclis Toplantısı ve eğitim seminerine katılacaklar (Konaklamalı veya Günübirlik) için rezervasyon yaptırılacağından, konaklamalı katılımcıların en geç 16 Nisan 2010 Cuma günü, günübirlik konaklamasız katılımcıların 22 Nisan Perşembe günü mesai bitimine kadar Birliğimize kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Konaklamalı katılımcılar için yukarıda belirtilen son başvuru tarihinden sonra başvuranların talepleri otelde boş yer olması durumunda değerlendirilebilecektir.

Programa konaklamalı olarak katılacak Birlik Meclis Üyelerimiz otele girişlerini 26 Nisan Pazartesi günü yapabilecek ve 28 Nisan Çarşamba günü otelden ayrılacaklardır. Her odada iki kişi kalacağından konaklamalı başvuru yapanların kalmak istedikleri kişiyi bildirmeleri gerekmektedir. İsim bildirilmediği takdirde yerleştirme Birliğimizce resen yapılacaktır.

Odada tek kalmak isteyenler, iki gece konaklama fiyat farkını (KDV Dahil 70,00.- TL) otele kendileri ödedikleri takdirde single (tek kişi) konaklayabileceklerdir.