Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » İstanbul – Edirne – Çanakkale Belediye Hizmetleri Araştırma İnceleme Programı

İstanbul – Edirne – Çanakkale Belediye Hizmetleri Araştırma İnceleme Programı

Birliğimizce, Belediyelerimizin kurumsal gelişmelerine katkıda bulunmak ve farklı belediyecilik uygulamaları konusunda fikir alışverişi yapmak amacıyla İstanbul, Edirne ve Çanakkale İllerini kapsayan bir inceleme programı düzenlenmiştir.

7 – 12 Haziran 2010 tarihlerini kapsayan “Belediye Hizmetleri Araştırma İnceleme Programı” kapsamında 7 ve 8 Haziran’da İstanbul’da, 9 Haziran’da Edirne’de, 10 ve 11 Haziran günleri Çanakkale’de konaklama yapılacaktır. Programda belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, imkanlar ölçüsünde o illerdeki önemli tarihi ve turistik yerler de ziyaret edilecektir.

Programımız tüm mahalli idarelere (Belediye, İl Özel İdaresi, Birlik) yönelik olarak düzenlenmiş, programa Başkan, Meclis Üyesi, Encümen Üyesi, Birim Amirleri ve ilgili idari ve teknik personel ile kurumlarca uygun görülen tüm görevliler katılabilecektir.

Buluşma İstanbul “Namık Kemal Cad. Manastırlı Rıfat Sok. No:33 Aksaray / İstanbul” adresinde bulunan “THE CITY HOTEL”de olacaktır. 7 Haziran 2010 Pazartesi günü saat 14.00’dan itibaren otele girişler yapılabilecek ve Program 8 Haziran 2010 Salı günü başlayacaktır.
Duyuru Metni İçin Tıklayınız.
Katılım Şartları İçin Tıklayınız.
Program İçin Tıklayınız.
Başvuru Formu İçin Tıklayınız.