Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » ÜYELERDEN HABERLER » BAŞKAN KASAP SPORCULARIMIZI YALNIZ BIRAKMADI

BAŞKAN KASAP SPORCULARIMIZI YALNIZ BIRAKMADI

BAŞKAN KASAP SPORCULARIMIZI YALNIZ BIRAKMADI

Rize Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap Rize’de start alan güreş müsabakalarında sporcularımızı yalnız bırakmayarak turnuvanın yapıldığı salonda yerini aldı.

6. Uluslararası Mehmet Akif Pirim Greko –Romen Yıldızlar Güreş Turnuvası Rize Yeni Şehir Kapalıspor Salonunda başladı.

Türkiye ve yurt dışından farklı ülkelerden katılımın gerçekleştiği ve iki gün sürecek olan güreş müsabakalarında Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Ak Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe sporcularımıza moral ve destek amaçlı tribünde yerlerini aldılar.

Çoğunlukla Türk sporcularımızın başarılı olduğu güreş müsabakalarında dereceye giren sporculara Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Ak Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe tarafından madalyaları takdim edildi.

Turnuvada konuşma yapan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın baba ocağı şehrimizin uluslar arası karşılaşmalara ev sahipliği yapması bizleri gururlandırmaktadır. Her bir sporcumuz başarı göstermek için bu turnuvaya katılmak üzere burada bulunuyor. Ev sahibi olarak gerek ilimize misafir gelen, gerekse bu müsabakalara ilimizden katılan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

img_46341

img_4769

img_47901