Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » EĞİTİMLER » TAMAMLANAN EĞİTİMLER » 14 Kasım’da Gümüşhane’de Eğitim Semineri yapıldı.

14 Kasım’da Gümüşhane’de Eğitim Semineri yapıldı.

dsc_0010

Birliğimiz; 5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun Birliğimize yüklediği ve Birlik Tüzüğümüzde yer alan “Üye belediyelere, diğer belediyelere ve mahalli idare birlikleri ile diğer kuruluşlara yönelik olarak eğitim çalışmalarını gerçekleştirmek.” maddesinin gereği olarak belediyelerimizin ilgili birimlerine yönelik eğitim semineri düzenlendi.

Eğitim seminerimiz 14 Kasım 2016 Pazartesi günü Gümüşhane Belediyesi Toplantı Salonunda yapıldı.

Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK’ ün yaptığı açılış konuşmasında; eğitimlerin gerçekleşmesinde katkıları olan Türkiye Belediyeler Birliği yetkililerine teşekkür etti. Birlik olarak gerçekleştirdikleri eğitim seminerlerinin belediyelerimizden gelen talep doğrultusunda belirlendiğini ifade ederek, tüm belediye çalışanlarının bu tür talep ve isteklerini Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine iletmelerini istedi. Birlik Genel Sekreteri Şentürk; “Bugün burada düzenlediğimiz eğitim programımıza önce Rize, Trabzon ve Bayburt’ta gerçekleştirdik. Aralık ayı içerisinde Artvin ve Ordu illerinde devam edeceğiz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda hem kültürel hem de sosyal programlar yapabiliriz.” dedi.

Gümüşhane Belediyesi Başkan Yardımcısı Yusuf ERDEM yaptığı konuşmada; “Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine çalışmalarından dolayı ve bizlere sundukları eğitimler için teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da beraber eğitimlere devam etmek istiyoruz” diye belirtti.

Açılış konuşmalarından sonra, “Beden dili, İletişim ve Yöneticilik Becerileri Geliştirme Eğitimi” konusunda sunum yapıldı.  Seminerimize Eğitimci-Konuşmacı olarak İlke ERLİK YOLOĞLU katıldı.

 

dsc_0009

dsc_0026

dsc_0035

dsc_3581