Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » Bölge Belediyelerine ziyaretler devam ediyor.

Bölge Belediyelerine ziyaretler devam ediyor.

img-20161206-wa0001

Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet ŞENTÜRK, Belediye ziyaretlerine devam ediyor.

Gümüşhane Belediyesi Başkan Yardımcısı Yusuf ERDEM ‘i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında 2017 yılına dair planlanan çalışmalar karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Gümüşhane Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Erdem, 2016 yılında yapılan eğitim seminerlerinin yine devam etmesini ve Birliğimiz ile ortak yürütülecek projelere hazır olduklarını belirtti.

20161114_111218

Giresun İli Görele İlçesi Belediye Başkanı Sayın Tolga ERENER’i makamında ziyaret eden Birlik Genel Sekreterimiz Sayın Mehmet ŞENTÜRK, en yakın zamanda Beden dili, Etkili İletişim ve Yöneticilik Becerileri konulu eğitim semineri çalışmasının yapılacağını bildirdi. Ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Başkan Erener, yeni bir yılda daha fazla hem eğitim alanında hem de kültürel faaliyetler alanında işbirliğiyle çalışmalar istediklerini belirtti.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi, Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet Şentürk makamında ziyaret etti.
Belediyeciliğe yönelik karşılıklı görüş alışverişi içinde geçen ziyarette Araklı Belediye Başkanı Çebi ve Birlik Genel Sekreteri Şentürk kültürel ve eğitim alanında beraber çalışmalara devam edecekleri belirttiler.

arakli-belediyesi-recep-cebi-7-kasim-2016-1