Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » Rize Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ, Birlik Genel Sekreterimizi makamında ziyaret etti.

Rize Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ, Birlik Genel Sekreterimizi makamında ziyaret etti.

dsc_0012

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) 86. Yönetim Kurulu Toplantısı nedeniyle ilimize gelen Rize Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ, programının ardından Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet ŞENTÜRK’ü makamında ziyaret etti.

Birlik Genel Sekreterimiz Şentürk, Sayın Vali BEKTAŞ’a, Birlik çalışmaları, faaliyetleri ve belediyelerimizle beraber daha da iyi seviyelere çıkmak için hep birlikte çalışacaklarını söyledi. Ayrıca, 2017 Ocak ayında Rize’de planlanan “Belediye Başkanları Eğitim Kampı” na davet etti.

Vali Erdoğan Bektaş, Birliğin örnek çalışmalarından duyduğu memnuniyeti belirterek, 2011 ve 2013 yıllarında yapılan Fotoğraf Yarışması Kataloglarını inceledi ve çok beğendi. Ocak ayında planlanan Eğitim Kampına katılım sağlayacağını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Bektaş, iyi temennilerinden dolayı birlik Genel Sekreterliğine teşekkür etti.

 

dsc_0012

dsc_0013