Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » Sempozyum ve fuara davet.

Sempozyum ve fuara davet.

fuar davet resmi

Türkiye Belediyeler Birliği, Akdeniz Belediyeler Birliği ve ANFAŞ City Expo işbirliğinde 23 – 26 Mart 2017 tarihlerinde Antalya’da “Yerel Yönetimler Sempozyumu & 7. Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı” düzenlenmiştir.
Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan “Yerel Yönetimler Sempozyumu” programlarının belediyelerimiz için çok yararlı olacağını düşünmekteyiz. Fuar ise kentsel hizmetler için değişen ve gelişen teknolojilerin tanıtımı, idarelerimizin mal ve hizmet alımları için zengin alternatifler sunmaktadır.

Organizasyona yurtiçi ve yurtdışından belediye başkanları, başkan yardımcıları, genel sekreter ve yardımcıları ile birim amirleri davetli bulunmaktadır. Fuara katılmak isteyenler başvurularını Birliğimize bildirmeleri gerekmektedir. Kesin kayıtlarda Birliğimiz üyesi belediyelere öncelik verilecek olup, her belediyeden en fazla iki kişi başvuru yapabilecektir. Başvurularınızı 3 Mart 2017 Cuma günü mesai saati sonuna kadar faks yoluyla Birliğimize gönderilmesi gerekmektedir.

Başvuru formu antalya fuar 22-25 Mart 2017