Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı ve Panel 26 Aralık’da…

Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı ve Panel 26 Aralık’da…

Birliğimizce 25-27 Aralık 2015 tarihlerinde bölgemiz belediyelerinin başkanlarının katılabileceği “Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı ve Panel” düzenlenmiştir.

Program Rize ile İkizdere İlçesinde bulunan “Ridos Thermal Hotel” de yapılacak olup otele girişler 25 Aralık Cuma günü, otelden çıkışlar 27 Aralık Pazar günü olacaktır.

Toplantıya katılacak belediye başkanlarının başvurularını 21 Aralık 2015 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar yapmaları gerekmektedir.

Toplantıda sadece belediye başkanlarımız için oda rezervasyonu yaptırılmış olup, başkanlarımızın şoför getirmemeleri bilgilerinize sunulur. (Şoförler için ayrıca bir konaklatma imkânı bulunmamaktadır.) Toplantıya eşiyle birlikte katılmak isteyen belediye başkanları eş ücretlerini otele girişte ödeyecektir. (Eş ücreti 140.-TL dir. 0-6 yaş çocuk ücretsizdir. İkinci çocuk ücreti aynı odada kalmak kaydı ile eş ücreti ile aynıdır.)

Toplantıda, “Liderlik ve Ekip Ruhu” ve “Belediyelerin Altyapı Sorunları ve Çözüm Önerileri” konusunda sunumlar yapılacak, ayrıca iki oturum halinde belediye başkanlarımızın belediyecilik konusundaki bilgi, birikim ve deneyimlerinin paylaşılacağı panel de düzenlenecektir.

Program için lütfen tıklayınız…