Fuara Davet…

Türkiye Belediyeler Birliği, Akdeniz Belediyeler Birliği ve ANFAŞ City Expo işbirliğinde 16 – 18 Mart 2016 tarihlerinde Antalya’da “Yerel Yönetimler Sempozyumu & 6. Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı” düzenlenmiştir.
Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan “Yerel Yönetimler Sempozyumu” programlarının belediyelerimiz için çok yararlı olacağını düşünmekteyiz.

Fuar ise kentsel hizmetler için değişen ve gelişen teknolojilerin tanıtımı, idarelerimizin mal ve hizmet alımları için zengin alternatifler sunmaktadır.

Organizasyona yurtiçi ve yurtdışından belediye başkanları, başkan yardımcıları, genel sekreter ve yardımcıları ile birim amirleri davetli bulunmaktadır. Fuara katılmak isteyenler başvurularını Birliğimize bildirmeleri gerekmektedir. Kesin kayıtlarda Birliğimiz üyesi belediyelere öncelik verilecek olup, her belediyeden en fazla iki kişi başvuru yapabilecektir. Fuara katılmak isteyenler başvurularını Birliğimiz vasıtasıyla gerçekleştirebilir.