Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » Bölge Belediyeler ziyaret edildi.

Bölge Belediyeler ziyaret edildi.

IMG-20170523-WA0010

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, Borçka Belediye Başkanı Aslan ATAN’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, Birlik Genel Sekreterimiz Şentürk; Murgul Belediye Başkanı Hasan ÇAVUŞ ve Borçka Belediye Başkanı Aslan ATAN ile bir süre sohbet ederek çalışmaları hakkında bilgiler paylaştılar.

Birliğin amaç ve faaliyetleri kapsamında Başkanlarımıza bilgi veren Genel Sekreterimiz Şentürk; “Bugün burada, sizinle bir arada olmaktan memnun olduğumu belirtmek istiyorum. Belediyelerimizin kurumsal kapasiteleri ile nitelikli personel sayısının artması için eğitim faaliyetlerine ağırlık veriyoruz. Üreten, paylaşan, doğru bilgilerle beslenen bireyler yetiştirmek mecburiyetindeyiz. Bunu da Belediyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerek eğitimlerle gerek sosyal ve kültürel çalışmalarla yapıyoruz. Proje çalışmalarınızı işbirliğiyle yürütmek istiyoruz. Bu yıl Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansının Teknik Destek Proje başvurularının hazırlığını yapıyoruz. Sizlerin destekleriyle çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

IMG-20170523-WA0010

IMG-20170523-WA0013